Стоп культурний карантин
  13 Травня 2020

  Стоп культурний карантин

  «Якщо нас не чують — нас побачать!» — із таким гаслом пізно ввечері 12 травня працівники креативної та культурної сфер України влаштували акцію #cтопкультурнийкарантин. Вони засвітили небо над Києвом прожекторами, аби привернути увагу до проблеми індустрії, які виникли через карантин.

  «Коли уряди інших країн рятують свої економіки, підтримуючи населення та бізнес, планують поетапні виходи з карантину та прогнозують ймовірні сценарії для індустрій, український уряд ще тільки розробляє програми подолання кризи. При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів перебуває у забутті. Нас ніби не існує», — пояснюють організатори. 

  І додають: «Ресторанам дозволили літні майданчики та їжу на виніс, перукарням — попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торгівельно-розважальних центрів — обмеження щодо кількості відвідувачів. План майже готовий для всіх галузей, окрім індустрії культури».

  Йдеться, наголошують вони, про 250 000 осіб: артистів, акторів, музикантів, балетмейстерів, організаторів заходів, працівників кінотеатрів, івент агенцій, технічного персоналу світла, звуку та сцени, декораторів, квиткових операторів.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00