#StayHome
  6 Квітня 2020

  #StayHome

  Станом на ранок понеділка, 6 квітня, число хворих на COVID-19 в Україні зросло до 1319. Найбільше випадків у Києві — 234 (за оновленою інформацією 267). Частина госпіталізованих у столиці перебуває на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні. Фотограф української редакції «Радіо Свобода» Сергій Нужненко зробив цей кадр на ґанку закладу:

  «Історія, яку крім нас ніхто не напише. Коли знімаєш кадри на межі життя і смерті. І немає значення, чи це війна на Сході, чи пандемія, яка охопила світ. Тому я намагаюсь показати світ таким, яким він є, аби ви залишалися вдома», — каже про своє фото Сергій Нужненко.

  Олександрівська лікарня визначена як одна з опорних у боротьбі з COVID-19. Всього у Києві сім медичних закладів, які приймають хворих з підозрою на коронавірус. Головна лікарка Олександрівської клінічної лікарні міста Києва Людмила Антоненко періодично публікує на своїй сторінці у Facebook короткі звіти про кількість і стан пацієнтів: 

  «За нашими спостереженнями, у пацієнтів здебільшого відбувається двохвильовий перебіг хвороби: спочатку підвищується температура тіла, що триває 2-3 доби, потім відбувається покращення стану до 4-х діб, після чого з’являється кашель, а пневмонія розвивається не раніше як на 5-7 добу захворювання. Хворих турбує сухий кашель, болі в горлі, виражений астеновегетативний синдром. При рентгенографії не завжди наявні зміни, а на КТ легенів діагностується пневмонія. Частіше пневмонія двобічна, полісегментарна. Особлива група ризику — пацієнти з цукровим діабетом, гіпертонічною хворобою, надлишковою вагою».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00