Сталість і дисципліна
  16 Серпня 2019

  Сталість і дисципліна

  Андрій Дубчак ― фотограф і кореспондент Радіо Свобода. Займається мультимедійним напрямом на сайті. Лауреат конкурсу Lovie Awards у номінації «Інтернет-відео». 

  «У червні 2018-го я знімав фоторепортаж з передової під Горлівкою. Поруч у селі Південне зупинилися українські військові, щоб покращити тактичне положення. 

  Взводний “Борода”, нині вже покійний, пригостив нас кавою, хлопці неквапливо займалися щоденними справами. Один із них, 43-річний Слава з Фастова, почав фізичну підготовку ― вправи, турнік, штанга. Я достеменно не знаю історії Слави. На війні він, як і весь взвод “Бороди”, був давно. Усі вони були немолоді, найстарший “Мамай” на той час мав 59 років, усі були добровільно. Запам’яталися слова Слави: “Сталість та дисципліна  ― ключ до перемоги”. За кілька годин почався бій».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00