Щеплення на вокзалі

  Щеплення на вокзалі

  Із 21 жовтня в Україні почали діяти нові правила перевезень. Відтепер, щоби виїхати за межі області потягом чи автобусом, необхідно мати сертифікат про вакцинацію проти коронавірусу, документ про отримання принаймні однієї дози вакцини проти COVID-19, негативний ПЛР-тест або ж експрес-тест на антиген. 

  Білі ширми, столи із ДСП і черга — пункт вакцинації та швидкого тестування на коронавірус на столичному вокзалі, який зазнімкував фотограф Костянтин Чернічкін. Всі охочі можуть тут безкоштовно щепитися проти COVID-19 або за 350 гривень зробити швидкий тест на антитіла. Після щеплення чи проходження тесту пасажир отримує у пункті вакцинації відповідну довідку і одразу може сідати у потяг. Окрім Києва, такі пункти влаштували також на вокзалах у Львові, Дніпрі, Харкові та Одесі. Експрес-тести можна зробити на десяти вокзалах: у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Мукачеві, Вінниці, Кривому Розі та Полтаві. 

  Уряд ввів нові правила перевезень через швидкі темпи поширення коронавірусу. За добу 21 жовтня, за даними МОЗ, зафіксували майже 24 тисячі нових випадків захворювання. Днем раніше від наслідків COVID-19 в Україні померло 546 людей, і це для країни — новий рекорд за весь час пандемії. Тим часом щепилися проти коронавірусу всього 38% населення України, або 15,3 мільйона осіб.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00