Русанівський міст
  13 Лютого 2020

  Русанівський міст

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до вуличної фотографії. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники спільноти спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У січні найкращим став знімок киянина Вадима Циркалюка.

  Вадим почав знімати стріт два роки тому і каже, що цей напрямок у фотографії став для нього школою майстерності: «Поворотним моментом для мене був фільм про Джеймса Нахтвея “Військовий фотограф” — людей та їхні емоції у ньому знімали з гранично близької відстані. Вражений, я почав цікавитися репортажним стилем зйомки. 

  У вуличній фотографії важливо зловити момент. Цей кадр я зробив з мосту на Русанівці. Вже закінчував зйомку цього дня, але раптом стих вітер і погода перетворила воду на дзеркало, обіцяючи цікаві кадри з відзеркаленням. Я продовжив знімати, коли помітив, як з-під мосту виплив на човні рибалка. Саме це допомогло побудувати у фотографії сюжет».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00