Розчинення

  Розчинення

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У червні відзначився тернопільський фотограф Володимир Полиняк.

  «Тернопіль — місто однієї великої водойми. Тернопільському ставу приблизно стільки ж років, як і самому місту: його створили в середині XVI століття в заплаві річки Серет як оборонну ланку від нападів турків і татар. Нині, коли українські літа все більше нагадують пекло, 300 гектарів води для багатьох містян перетворилися на оборонну ланку від градусів Цельсія. 

  Це фото я зняв у гідропарку Топільче, прилеглому до міського ставу, де у холодну пору року зазвичай фотографую клуб загартувальників “Нептун”. Людей на каналах було досить багато, більшість смагли у високій траві, хтось пірнав у воду. Я побачив, як літній чоловік пливе на спині, і ця мить, світло й атмосфера надзвичайно вразили мене. Змучена спекою людина повертається у затишне лоно природи, де поволі забувається і розчиняється».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00