Попутники
  Артур Абрамів 19 Серпня 2020

  Попутники

  Артур Абрамів — львівський художник-експериментатор, фотограф, фотожурналіст американського агентства ZUMA Press. Регулярно публікується у National Geographic, багаторазово перемагав у престижних міжнародних фотопроєктах легендарного часопису Національного географічного товариства США. Два роки тому, подорожуючи Боржавою — найдовшою полониною Закарпаття, — у звичайній приміській електричці Артур випадково зробив кадр, який цього року став всесвітньо відомим, перемігши у проєкті World Public Transport журналу National Geographic Traveller (India). Ця робота представлена у його серпневому номері.

  «Купивши квитки на ту електричку, я й гадки не мав, що зроблю кадр, який стане таким відомим. Уявіть атмосферу: шум колії, ритмічне гуркотіння вагону, приглушені розмови пасажирів, тепле світло й тіні надвечір’я. Сонце заповнило собою весь салон, а глянцеві панелі на стелі створювали особливий ефект.

  Хтось їв, хтось пив, хтось грав у карти. Дехто знаходив сили читати. Будь-яка конфіденційність та особисті межі швидко тьмяніли. Ці ліниві посиденьки тривожив хіба випадковий кондуктор. Здавалося, що я єдиний відчував унікальність моменту, який об’єднував цю купку попутників. Швидко витягши фотоапарат і знайшовши найкращу позицію, я вихопив безтурботність миті, якої бракує у нашому мурашиному житті».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00