Парад до Дня Незалежності
  24 Березня 2019

  Парад до Дня Незалежності

  Михайло Палінчак — український фотограф, який публікувався у The News York Times, The Washington Post, The Guardian, Le Monde та Deutsche Welle. Був учасником фотовиставок у США, Великій Британії, Німеччині, Бельгії, Польщі. Наразі є офіційним фотографом Президента України Петра Порошенка. Цю фотографію зробив під час параду до Дня Незалежності України у 2015 році.

  «Точка зйомки визначає, чи будуть фотографії відрізнятися від того, що знімуть інші фотографи, чи ні, чи вдасться зробити щось унікальне. Під час Маршу Незалежності з нагоди 24-ї річниці я був єдиним фотографом, який знімав з даху Будинку профспілок. Яскраве сонце, чорні тіні та біла форма, ритм кадетського маршу — все склалося як треба. Але ця фотографія не вдалась би без другого фотографа Миколи Лазаренка, який знімав Президента знизу, з рівня вулиці. Робота у злагодженій команді зумовлює успіх. Я зняв загальні плани згори й панораму на весь парад, а другий фотограф — великі та середні плани з Президентом».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00