Окупанти шкодять Дніпру
  6 Лютого 2023

  Окупанти шкодять Дніпру

  Через пошкодження окупантами запірних шандорів Каховської ГЕС в Дніпрі знижується рівень води. Станом на 19 січня в Департаменті захисту довкілля Запорізької обласної військової адміністрації зазначали, що рівень води в Каховському водосховищу впав майже на 1,5 метри, але вода продовжує відходити. В плавневій частині Дніпра всихають мілководні протоки, масово гине риба, яка залишилась у цих протоках.

  На фото, авторства фотодокументалістки Катерини Клочко, — урочище Домаха. Це популярна локація для відпочинку серед запоріжців та місце, яке полюбляють тутешні рибалки. Вода відійшла від берега на десятки метрів, оголивши дерев’яні скелети рибацьких гаток. Рибалки кажуть, що в урочищі рівень води знизився вже на 1,8 метра. Запоріжці приїжджають до Дніпра, щоб прогулятись по узбережжю, де ще кілька місяців тому була вода.


  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00