Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Офіс травмованих. Таємне життя американських модераторів Facebook
    13 Травня 2019

    Офіс травмованих. Таємне життя американських модераторів Facebook

    Кейсі Ньютон

    Ви не побачите у власній стрічці Facebook убивств чи насильства не тому, що такого не постять, ― просто подібний контент видаляють. Тисячі модераторів у всьому світі щодня бачать різанину, зґвалтування, расизм та ще казна-що, аби того не бачили ви. Звісно, це не минає для них безслідно.

    У компанії Cognizant, місто Фенікс, штат Аризона, на Facebook працює тисяча людей. Це перший подібний офіс у США. Журналіст The Verge Кейсі Ньютон порозмовляв із колишніми й теперішніми модераторами контенту, хоча контракт забороняє їм обговорювати роботу навіть із родиною. На умовах анонімності Кейсі розповіли про панічні атаки на робочому місці, марихуану в курильні, секс на сходах у перервах для зняття стресу та чорний гумор, який допомагає їм витримувати повсякденну працю.

    За словами модераторів, вони отримують удесятеро меншу платню, ніж працівники самого Facebook, їм не можна помилятися, а психологи і консультанти переважно не звертають уваги на їхню травмовану психіку. Вони сплять із рушницями, не вірять у теракт 9/11 і бояться, що колишні працівники прийдуть мстити тим, хто лишився.

    «Ми робимо таке, що змушує наші душі чорніти», ― каже один із героїв тексту. Читайте репортаж цілком мовою оригіналу.

    Фото ― Joshua Hoehne /Unsplash.


    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00