No Drama Wedding

  No Drama Wedding

  Юлія Кочетова-Набожняк — українська фотожурналістка й режисерка. Її фотографії з Майдану та Криму публікували The Guardian, The Telegraph, The National Geographic, BBC News та інші міжнародні видання. У серпні 2014-го звільнилася з роботи в редакції, аби знімати війну на сході України. Півтора року тому разом із чоловіком, ветераном російсько-української війни Романом Набожняком, запустили власний бізнес —  Veterano Brownie. Юля є учасницею українського представництва світової організації Women Photograph, реалізує документальні та арт-проєкти.

  «Ян і Дейзі — пара, що одружилася в умовах пандемії. За допомогою Zoom молодята телефонують рідним у Німеччині та Австралії одразу після офіційної церемонії. Їхні батьки та друзі не змогли її відвідати через закриті кордони та перерване авіасполучення. 

  Нова сім’я іронічно назвала своє камерне весілля No Drama Party. Я була гостею церемонії, не втрималась і натиснула “спуск” — надто промовисто цей момент свідчив про час, у який ми живемо. Далекі близькі. Найважливіші привітання — по той бік екрана, а голос батьків — лише в навушниках. Своїх батьків я не обіймала чотири місяці».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00