Ні — знищенню культури!
  27 Березня 2020

  Ні — знищенню культури!

  В Україні вперше відбувся онлайн-мітинг «Ні — знищенню культури!» — через карантин його влаштували у форматі zoom-конференції. Приводом до акції стали новини про урізання фінансування на галузь культури. На старті до онлайн-мітингу приєдналося понад 800 людей. 

  «Міністерство фінансів планує урізати фінансування всіх напрямків діяльності Міністерства культури, молоді та спорту. Зокрема, фінансування хочуть позбавити Держкіно, Український культурний фонд, Інститут книги, туризм тощо. Це означатиме повний крах української культури і знищення не тільки тих здобутків, які маємо натепер, а й усіх майбутніх. У цій ситуації ми не можемо мовчати. Навіть зараз, в умовах карантину, ми маємо показати, що нас багато і ми не дозволимо знищити українську культуру», — зазначили організатори.

  Київський фотограф Сергій Коровайний зафіксував подію у фотографіях:

  «Під час карантину вкрай не вистачає робочої рутини, спілкування з іншими людьми, зйомок. Коли дізнався обурливу новину про урізання бюджету на культуру та онлайн-мітинг проти такого рішення, вирішив його пофотографувати. Я уявив, що знімаю звичайний мітинг — зі спікерами та натовпом, крупними, середніми та загальними планами тощо. Дивний досвід. Якщо все життя переходить в онлайн, може, це і є майбутнє новинної фотожурналістики? А якщо серйозно, дуже хочеться повернутися до звичайного життя. А з ним — і до офлайнових зйомок».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00