«Ні капітуляції!»
  2 Жовтня 2019

  «Ні капітуляції!»

  У середу, 2 жовтня, кілька тисяч людей мітингували Офіс Президента України — вони вийшли із протестом проти підписання Україною так званої формули Штайнмаєра. Перед тим учасники акції «Ні капітуляції» вирушили колоною з Майдану Незалежності.

  Увечері напередодні Президент України Володимир Зеленський скликав термінову прес-конференцію, аби повідомити: Україна офіційно підписалася під «формулою Штайнмаєра» — документом, що передбачає запровадження закону про особливий статус окупованої частини Донбасу після проведення там місцевих виборів відповідно до законодавства України.

  Більше про те, що таке «формула Штайнмаєра» і чи капітулював Зеленський перед Москвою, читайте у матеріалі «Радіо Свобода».

  Подібні акції протесту сьогодні відбулись і в інших великих містах України: Львові, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі, Одесі, Маріуполі.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00