Настрій туману

  Настрій туману

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» об’єднує фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця модератори групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У грудні відзначили нікопольського фотографа Артема Тульчинського.

  «Це фото я зробив наприкінці листопада на набережній Нікополя. Зазвичай чимало людей рибалять тут з міської дамби. Я часто знімаю набережну, більшість моїх фото зроблені саме там. Якимось чином це місце живить мене своєю енергією. Того дня я опинився там через туман, який буває у Нікополі нечасто, але дозволяє побачити звичні місця незвичними. 

  На дамбі я давно помітив чагарники доволі дивної форми. Не раз їх фотографував, утім, щоразу кадрові чогось бракувало — людини, світла. Але того дня все склалося: у центрі кадру — людина в чагарнику, рибалки зі своїми схожими на гілки вудками доповнюють світлину. Мені подобається така взаємодія у кадрі, а туман підсилює настрій фото. Впевнений: якби зробив це фото у сонячний день, воно би не склалося. 

  Я люблю, коли фотографія дає можливість глядачеві пофантазувати самому, спершись на деталі, про які автор може й гадки не мати. Людині властиве раціональне мислення, бажання осмислити все, що відбувається навколо, побудувати логічний ланцюжок. Але, знімаючи, я керуюсь власними відчуттями та інстинктами. І для мене це фото передусім про настрій і взаємодію людини і природи».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00