Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Настрій туману

    Настрій туману

    Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» об’єднує фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця модератори групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У грудні відзначили нікопольського фотографа Артема Тульчинського.

    «Це фото я зробив наприкінці листопада на набережній Нікополя. Зазвичай чимало людей рибалять тут з міської дамби. Я часто знімаю набережну, більшість моїх фото зроблені саме там. Якимось чином це місце живить мене своєю енергією. Того дня я опинився там через туман, який буває у Нікополі нечасто, але дозволяє побачити звичні місця незвичними. 

    На дамбі я давно помітив чагарники доволі дивної форми. Не раз їх фотографував, утім, щоразу кадрові чогось бракувало — людини, світла. Але того дня все склалося: у центрі кадру — людина в чагарнику, рибалки зі своїми схожими на гілки вудками доповнюють світлину. Мені подобається така взаємодія у кадрі, а туман підсилює настрій фото. Впевнений: якби зробив це фото у сонячний день, воно би не склалося. 

    Я люблю, коли фотографія дає можливість глядачеві пофантазувати самому, спершись на деталі, про які автор може й гадки не мати. Людині властиве раціональне мислення, бажання осмислити все, що відбувається навколо, побудувати логічний ланцюжок. Але, знімаючи, я керуюсь власними відчуттями та інстинктами. І для мене це фото передусім про настрій і взаємодію людини і природи».

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00