![«Наша традиція — це свобода» «Наша традиція — це свобода»](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm0528.jpg)
«Наша традиція — це свобода»
Таким стало головне гасло цьогорічного Маршу рівності у Києві. У неділю, 23 червня, понад 8 тисяч людей пройшлися центром столиці на підтримку рівності прав для лесбійок, геїв, бісексуальних і трансгендерних людей та інтерсексуалів (ЛГБТІ).
Серед тих, хто крокував від станції метро «Театральна» до перехрестя вулиці Володимирської та бульвару Тараса Шевченка, були люди бізнесу і люди влади, митці і мисткині, батьки та матері ЛГБТІ-дітей. Участь у Прайді цього року взяла також колона військових та волонтерів — їх було понад 30. У руках тримали щити із написами «Доблесть не залежить від гендеру» та «Хоробрість не залежить від орієнтації».
До Маршу долучилися кілька українських нардепів та громадських діячів і діячок, а також депутатка Європарламенту Ребекка Гармс, посол Канади в Україні Роман Ващук.
Прайд тривав близько години. У певний момент до колони намагалися увірватися противники Маршу. Учасників охороняла велика кількість правоохоронців. Зрештою, поліція затримала 9 осіб, які готували провокації.
Марш рівності є фінальною подією низки заходів КиївПрайду-2019, які тривали в Україні від 16 червня. Організатори щороку докладають зусиль, аби подолати дискримінацію стосовно ЛГБТІ-спільноти і зруйнувати міфи про таких людей.
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl9990-e1561315834823.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0003-e1561316048291.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0044-e1561316069447.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/GATE_GV-0060-1620x1080.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0192-e1561316133946.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/GATE_GV-0034-1620x1080.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0734-e1561316215407.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0304-e1561316163333.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm1040-e1561315989376.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm0429-e1561315906372.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm0480-e1561315935246.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm0598-e1561315947316.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0140-e1561316108111.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/GATE_GV-0064-1620x1080.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0113-e1561316098982.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0860-e1561315856152.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm0461-e1561315916456.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0790-1620x1080.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm0924-e1561315957364.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm0964-e1561315971167.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0285-e1561316153360.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0105-e1561316088794.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm0412-e1561315895997.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm1166-1614x1080.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgl0644-e1561316185306.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm1246-e1561316029591.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2019/06/imgm1237-1620x1080.jpg)
За фотографії з дрона дякуємо співзасновнику The Gate Agency Григорію Веприку.
[Матеріал опублікований за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Погляди авторів не обов‘язково збігаються з офіційною позицією уряду Норвегії.]
Дочитали до кінця! Що далі?
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.