«Наша традиція — це свобода»
  24 Червня 2019

  «Наша традиція — це свобода»

  Таким стало головне гасло цьогорічного Маршу рівності у Києві. У неділю, 23 червня, понад 8 тисяч людей пройшлися центром столиці на підтримку рівності прав для лесбійок, геїв, бісексуальних і трансгендерних людей та інтерсексуалів (ЛГБТІ).

  Серед тих, хто крокував від станції метро «Театральна» до перехрестя вулиці Володимирської та бульвару Тараса Шевченка, були люди бізнесу і люди влади, митці і мисткині, батьки та матері ЛГБТІ-дітей.  Участь у Прайді цього року взяла також колона військових та волонтерів — їх було понад 30. У руках тримали щити із написами «Доблесть не залежить від гендеру» та «Хоробрість не залежить від орієнтації».

  До Маршу долучилися кілька українських нардепів та громадських діячів і діячок, а також депутатка Європарламенту Ребекка Гармс, посол Канади в Україні Роман Ващук.

  Прайд тривав близько години. У певний момент до колони намагалися увірватися противники Маршу. Учасників охороняла велика кількість правоохоронців. Зрештою, поліція затримала 9 осіб, які готували провокації.

  Марш рівності є фінальною подією низки заходів КиївПрайду-2019, які тривали в Україні від 16 червня. Організатори щороку докладають зусиль, аби подолати дискримінацію стосовно ЛГБТІ-спільноти і зруйнувати міфи про таких людей.

  За фотографії з дрона дякуємо співзасновнику The Gate Agency Григорію Веприку.

  [Матеріал опублікований за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Погляди авторів не обов‘язково збігаються з офіційною позицією уряду Норвегії.]

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00