Народжений у небі
  4 Лютого 2020

  Народжений у небі

  Киянка Альона Федченко поділилася у Facebook дивовижною історією появи нового життя — кілька годин тому просто в небі вона прийняла пологи у пасажирки з Таїланду. Вночі у літаку Qatar Airlines, який прямував за рейсом Доха-Бангкок, повідомили, що потрібен лікар. Альона працює отоларингологом, тож відгукнулася. Ми зв’язалися з нею, аби розпитати про подію:

  «Я пішла у хвіст літака і побачила на підлозі вагітну жінку в кисневій масці. Стюардеси сказали, що у пасажирки почалися пологи. Думала, таке буває лише в кіно. У мене спитали номер моєї медичної ліцензії. Звісно, я його не пам’ятала. Тоді вони увімкнули Wi-Fi, аби я зв’язалася з сином і він скинув фото моїх документів. 

  На літаку була аптечка. Я зробила огляд і зрозуміла, що до Бангкоку жінка не долетить, бо маля от-от народиться. І десь хвилин за двадцять прийняла здорового і красивого хлопчика. З мамою теж все було добре. Я згадала все, чого нас вчили в університеті, — велика подяка всім нашим викладачам. 

  Стюардеси слухалися і допомагали. Загалом бортпровідників навчають приймати пологи. Вони розповіли, що на Qatar Airlines такі випадки трапляються кілька разів на рік, але, звісно, на медика вони покладалися більше. Капітан прийняв рішення сідати в Калькутті, де жінку з малюком забрала швидка. Літак пробув на вимушеній посадці три години, поки оформлювали міграційні документи на дитину.

  Мініатюрна тайка у широкій кофтинці, швидше за все, приховала реальний термін своєї вагітності, аби потрапити на рейс. Стюарди про майбутню маму на борту не знали. Пасажири реагували на ситуацію по-різному. Частина обурювалася через затримку рейсу, але більшість аплодували, щойно хлопчик народився».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00