Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Народження всесвітньої павутини: як інтернет переміг
    14 Червня 2019

    Народження всесвітньої павутини: як інтернет переміг

    Кінан Майо, Пітер Ньюкомб

    100 годин інтерв’ю ― саме стільки знадобилось авторам, щоби почути історію інтернету з перших вуст. З 1950-х і до сьогодні ці люди зробили наше життя таким, яким ми його знаємо. Інженер, що навчив «розпаковувати» інформацію. Професор університету, котрий створив першу комп’ютерну мережу. Розробники перших протоколів захисту. Творці прототипів і стабільних систем. Як вони працювали? «Ти знаходиш крутого науковця. Даєш йому місце праці. Не кажеш, що робити. Не контролюєш. Просто кажеш: я хочу штучний інтелект, хочу мережу. Це все».

    Кінан Майо ― американський журналіст, пише переважно для Bloomberg, головний редактор контенту в Galvanized Media. Пітер Ньюкомб ― журналіст Bloomberg, Vanity Fair, Forbes.

    Перегони з СРСР, «холодна війна», стратегічні помилки і вдалі рішення, вказівки влади і передача інтернету в руки громадян, тисячі годин роботи й космічні суми, загрози перших атак і відкритття, що кардинально змінювали попередню систему, ― дізнавайтеся про це мовою оригіналу.

    Фото ― Thomas Jensen\Unsplash

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00