Молитва
  12 Травня 2021

  Молитва

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У квітні відзначилася львівська фотографка Тетяна Буняк.

  «Цю світлину я зробила під час святкової церковної служби напередодні Великодня у Латинському кафедральному соборі у Львові. Йшла навмисно, щоби відзняти подію. Римо-католицьких монахинь я помітила не одразу — вони стояли у малоосвітленій, віддаленій частині храму. Наблизитись до них було непросто, а знімати — трохи ніяково. 

  Втім, заворожливий ряд масок і білих стрічок на вельонах все ж таки змусили мене підійти і зробити кілька кадрів. Спрацювало потрійне захоплення моментом — і графічний малюнок, і особливе світло, і ознака часу: коли бачиш молитву монахинь у захисних масках, загрози, що несе з собою пандемія, відчуваються особливо гостро».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00