Місце вибору
  22 Квітня 2019

  Місце вибору

  Україна обрала Президента в другому турі, 21 квітня. Фотограф Ігор Єфімов побував на більш ніж 30 виборчих дільницях у Черкасах, щоб показати, як і де голосували на цих виборах українці.

  «З самого ранку я поїхав по дільницях у пошуках інтер’єрів, притаманних саме Україні. Це були школи, університети, будинки культури, лікарні (включно з інфекційним відділенням), гуртожитки, спортивні комплекси, філармонія, кінотеатр, пологовий будинок, інтернат для людей з ментальною інвалідністю, Товариство сприяння обороні України. Мене цікавили не люди, а саме місця.

  На дільницях виборці й спостерігачі були ввічливими, усміхалися й жартували ― голосування відбувалося у Вербну неділю, тож багато хто мав у руках зелені букети.

  Не можу виокремити якусь одну дільницю, яка вразила б чи здивувала мене. Усі разом вони створюють суцільну картину, притаманну Україні.

  Я фотографую нашу країну вже 10 років, здебільшого людей. І зараз я захотів зняти інтер’єри, де вони обирають своє майбутнє. Ці місця трохи абсурдні, проте автентичні. Я зосереджувався на місці та часі, було важливіше не “що”, а “як”. Адже іноді місце може сказати про нас більше, ніж люди в ньому».

  [Матеріал створений за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Погляди авторів не обов‘язково збігаються з офіційною позицією уряду Норвегії.]

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00