Місто на карантині

  Місто на карантині

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до вуличної фотографії. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники спільноти вкупі з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У березні таким став знімок Володимира Полиняка.

  «Я живу та працюю в Тернополі. Серйозно захопився фотографією взимку минулого року. Відтоді документую життя своєї сім’ї та близьких, а також займаюсь вуличною фотографією. В часи епідемії таке захоплення реалізовувати непросто. 

  З перших днів карантину я намагаюсь мінімізувати виходи з дому. І хоча вулиця все ж залишається зоною ризику, вигулювати собаку нам з дружиною таки доводиться. Саме під час прогулянок з улюбленцем мені часом вдається зняти цікаві кадри. 

  Це фото я зробив зранку, якраз повертаючись з собакою додому. На ньому зображене перехрестя головного проспекту Степана Бандери та вулиці, на якій ми живемо. Хоч зранку тут завжди великий рух транспорту та людей, тепер місто майже порожнє.

  Цей ракурс я вибрав вперше, зупинився, почекав кілька секунд і натиснув на кнопку спуску. Я передчував, що з-за рогу от-от хтось вийде, і не помилився. Чоловік в хірургічній масці чудово підкреслив час та обставини». 

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00