Мінометник

    Мінометник

    «Нещодавно я побував на тиловій базі легендарної 1-ої окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу “Правий сектор”, розташованій неподалік передової у Донецькій області. Добровольці перебувають там на бойовому чергуванні, але їхній побут цікавий не менше за їхню військову діяльність. Хлопці мають там власний імпровізований спортзал. Більшість тренажерів дістали волонтери, решту привезли самі бійці — хто що мав.

    Я частенько заходив туди до них, адже й сам до залу небайдужий. Серед гантелей і штанг я помітив чималу справжнісіньку міну, але холосту, без бойової начинки. Боєць із позивним Ларс розповів мені, що міною вони відпрацьовують закидання до міномета. Вага снаряду — близько 15 кілограмів, тому, щоби вільно закинути таку міну у міномет разів зо двадцять поспіль, треба мати добряче натреновані м’язи».

    В’ячеслав Ратинський — український репортер і документальний фотограф. Публікувався у багатьох українських виданнях (Українська правда, Громадське, Новое время, Фокус, Forbes, Український тиждень та інших), а також у низці зарубіжних видань (The Telegraph, Daily Mail, The New York Times, El Pais, Radio Freedom Europe, BBC, Reuters, Der Spiegel). Як фотограф-фрилансер, співпрацює з міжнародними організаціями UNICEF, USAID, UNDP. Автор фотоісторії «100 миттєвостей Революції Гідності», що була опублікована Reporters у листопаді 2021 року.

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00