«Мені вдалося, розумієте?»
  2 Липня 2021

  «Мені вдалося, розумієте?»

  Вона приймає зі сцени пишні букети — з гордою поставою, з гулом у вухах від оплесків, що не вщухають вже десять хвилин. Сьогодні її день, її прем’єра.

  Сусанні Шаповал 70. Більшість життя вона мріяла про велику сцену. Щоправда, без особливої впевненості, що колись ця мрія здійсниться, — інженерка-конструкторка за фахом, 25 років вона присвятила роботі на авіаційному заводі. 

  Вже на пенсії, два роки тому, Сусанна Ісаакіївна вирішила більше не відкладати життя на потім — і почала брати уроки зі сценічного мистецтва. 

  Її мрію про справжній театр втілили у рамках всеукраїнського благодійного проєкту «Ділися усмішкою» від фонду Життєлюб та Lay’s. Організатори прагнуть втілювати у життя заповітні бажання людей поважного віку. До цього проєкт втілив ще одну мрію — організував золоте весілля для 72-річної пари з Кременчука.

  Тепер от Сусанна Шаповал здійснила свою — вийшла на сцену київського театру «Актор» разом з народним артистом України Анатолієм Гнатюком і зіграла головну роль у виставі «Здрастуйте, я ваша тітонька».

  «Коли мені подзвонив режисер, я була шокована. Я не могла повірити, що справді вийду на сцену і зіграю таку велику і важливу роль, — емоційно жестикулюючи з оберемком квітів у руках, розповідає Сусанна зі сцени. — Але мені вдалося! Позаду тижні хвилюваннь, вивчення реплік і репетицій. І тепер я хочу сказати всьому світові: не бійтесь вірити в дива! І кожного дня робіть принаймні один крок назустріч мрії».


  Кожен бажаючий може розповісти про мрію своєї бабусі чи дідуся у соцмережах із хештегом #ділисяусмішкою та, можливо, цю мрію реалізують організатори благодійного проєкту.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00