Манекени на пікеті
  5 Травня 2020

  Манекени на пікеті

  Оригінальний спосіб влаштувати акцію протесту в умовах карантину вигадали громадські активістки, що борються за права українців із рідкісними захворюваннями, — замість пацієнтів вивели на пікет манекенів. Пів сотні картонних моделей вони виставили сьогодні під вікнами Міністерства охорони здоров’я України. Усе для того, аби нагадати чиновникам, що від їхніх рішень залежать життя тисяч українців.

  Активістки заявляють: міністерство приймає рішення щодо закупівлі ліків, які суперечать протоколам лікування та не враховують рекомендацій лікарів, що може суттєво погіршити стан хворих. Саме тому пацієнтські організації вимагають залучати лікарів та громадських експертів до прийняття таких рішень. Як і до питань розподілу коштів — цей процес має нарешті стати прозорим. 

  Наразі наша редакція готує великий матеріал про українців, які щодня борються за життя у двобої із рідкісними недугами. А також про те, чому кожне рішення влади, яке може допомогти їм у цій боротьбі, їм доводиться знову і знову добиватися акціями протесту. Читайте скоро на Reporters.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00