Людина як елемент

  Людина як елемент

  Вулична фотографія — особливий жанр. Фотографи, які працюють у ньому, використовують техніку «чесної фотографії»: фіксують події та емоції такими, якими вони є, без спотворень. Зображують людей у громадських місцях і звичних ситуаціях, але разом з тим шукають у кожному кадрі особливу атмосферу та естетику.

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до вуличної фотографії. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців.

  Щомісяця учасники спільноти спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У червні найкращим став знімок київського фотографа із Чернігова Сергія Кабацького.

  «У технічному заїзді до торгового центру просто сиділи люди ― вони, вочевидь, пили пиво та курили. Буденні речі, ми щодня проходимо повз такі й не надаємо їм ваги. Спершу я теж їх минув, а потім подумав: «Чому б і ні?»

  Я повернувся й зробив декілька знімків.

  Здебільшого я фотографую абстракції та природу, абстракції у природі та урбаністичному середовищі. Знімати людей ― не люблю. Людину розглядаю як елемент навколишнього світу. Єдина перевага людини перед іншими об’єктами навколо ― здатність самостійно змінювати власну локацію».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00