Люди фонду «Повернись живим»

  Люди фонду «Повернись живим»

  Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» — найбільший і найвідоміший в Україні. У травні 2014-го його заснував тепер уже колишній айтівець Віталій Дейнега. У 2020-му директором організації став ветеран-морпіх, військовий експерт Тарас Чмут. Від початку повномасштабного вторгнення і станом на перші дні квітня 2022 року «Повернись живим» зібрали на допомогу армії приблизно 114 мільйонів доларів переказами і ще 24 мільйони доларів у вигляді криптовалюти. 

  Фонд постачає та лагодить техзасоби, навчає військових-початківців та офіцерів, допомагає змінювати Збройні Сили України. Серед іншого, забезпечує всі роди військ автівками, тепловізорами, квадрокоптерами і прицілами. А за кожною його перемогою, чи то налагодження поставок допомоги у заблокований Маріуполь, чи то спрощення ввозу з-за кордону товарів подвійного призначення, стоять конкретні люди — ветерани й цивільні, які присвячують своє життя перемозі України у війні.

  Віднедавна наша журналістка Ольга Омельянчук також є частиною команди «Повернись живим» —займається комунікаціями. Для фотопроєкту Данила Павлова вона розповідає про тих, завдяки кому фонд працює і продовжує рятувати своїх. 

  Ці 13 портретів — лише частина людей «Повернись живим» — ті, чиї обличчя можна показувати в умовах війни, що триває. Публікуємо знімки із погодженням з керівництвом фонду, зі згоди співробітників та волонтерів організації.

  ДИВИТИСЯ ФОТОПРОЄКТ

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00