Київщина воскресає
  24 Квітня 2022

  Київщина воскресає

  Горенку, що на Київщині, росіяни цілеспрямовано знищували з перших днів повномасштабного вторгнення. Село обстрілювали «Градами», мінували обʼєкти цивільної інфраструктури. Нині вона вважається одним з найбільш постраждалих у регіоні селом — пошкоджено майже 80% його території. Його мешканці, які не встигли виїхати до окупації, тижнями сиділи у підвалах без електроенергії та газу. 

  Село звільнили, тепер люди тут мають можливість ходити розмінованими вулицями і бачити замість підвальної стелі квітневе сонце. Поволі повертаються маленькі нагадування про мирне життя — сьогодні назло війні та окупантам горенці освячували у своїй церкві великодні кошики, молилися за здоровʼя живих та спокій загиблих. Під хоровий спів святою водою окропили і бійців місцевої тероборони.

  Як Горенка зустрічає свято Воскресіння на своїй землі, яку ще нещодавно намагалися знищити окупанти, зняв фоторедактор Reporters. Данило Павлов.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00