Конвеєр працює без упину
  7 Березня 2022

  Конвеєр працює без упину

  Захід України продовжує залишатись тилом для міст, в яких уже дванадцятий день поспіль не вщухають звуки обстрілів і сирен. У Львові, Ужгороді, Чернівцях збирають та відправляють у гарячі точки гуманітарку і броніки, приймають тих, хто тимчасово залишився без безпечного дому, виробляють коктейлі Молотова у промислових масштабах і плетуть кілометри маскувальної сітки для захисників. 

  У гуртожитку Львівської політехніки виробництво сіток відкрили ще у перший день повномасштабної війни — його організував студентський волонтерських штаб. Ще пʼять осередків відкрили поза межами студмістечка. Зелене море маскувальної сітки у руках волонтерів зняв фоторедактор Reporters Данило Павлов

  «Я був здивований тим, наскільки швидко сітки розліталися по блокпостах. Як тільки волонтери закінчували плести, машина забирала згорток і відвозила тим, хто її замовляв. Цей конвеєр, здається, працює безперервно».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00