![Конвеєр працює без упину Конвеєр працює без упину](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00252.jpg)
Конвеєр працює без упину
Захід України продовжує залишатись тилом для міст, в яких уже дванадцятий день поспіль не вщухають звуки обстрілів і сирен. У Львові, Ужгороді, Чернівцях збирають та відправляють у гарячі точки гуманітарку і броніки, приймають тих, хто тимчасово залишився без безпечного дому, виробляють коктейлі Молотова у промислових масштабах і плетуть кілометри маскувальної сітки для захисників.
У гуртожитку Львівської політехніки виробництво сіток відкрили ще у перший день повномасштабної війни — його організував студентський волонтерських штаб. Ще пʼять осередків відкрили поза межами студмістечка. Зелене море маскувальної сітки у руках волонтерів зняв фоторедактор Reporters Данило Павлов.
«Я був здивований тим, наскільки швидко сітки розліталися по блокпостах. Як тільки волонтери закінчували плести, машина забирала згорток і відвозила тим, хто її замовляв. Цей конвеєр, здається, працює безперервно».
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00301.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00661.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00129.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00226.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00992.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN01132.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00792.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00691.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN01191.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN01289.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00871.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00508.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00863.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00471.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00442.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00277.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00359.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00943.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00586.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN00906.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/DAN01142.jpg)
Дочитали до кінця! Що далі?
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.