Клаптик села в мегаполісі
  8 Квітня 2019

  Клаптик села в мегаполісі

  Поміж висотками житлового масиву Позняки у Києві заховався справжній хутір — велике господарство з вівцями, козами, свинями, кроликами та свійськими птицями. Три роки тому фотограф, а нині — фоторедактор Reporters. Данило Павлов знімав історію про мешканців цієї ферми. Великий матеріал, що мав назву «Київський селополіс», тоді опублікували на сторінках Bird in Flight.

  «Фразою “місто контрастів” можна охарактеризувати ледь не кожен мегаполіс. Це фото передає контрасти нашої столиці. Зробив цей знімок, працючи над фотоісторією про ферму, що розташована посеред бетонних джунглів київських Позняків. Вже кілька років на цю землю претендують забудовники. Господарів неодноразово намагалися виселити через суд, але їм вдається відстояти у мегаполіса цей клаптик землі.

  Я навідувався до господарів ферми кілька разів, і якось, повертаючись додому вже затемна, побачив козу — чомусь вона не повернулася з міського пасовища разом з іншими, а відпочивала на вузькому клаптику трави біля дороги. Взявся фотографувати, але було надто темно — допомогло світло від ліхтаря з мобільного та від фар автівок. У публікації цей знімок став головним, а частина цієї зйомки пізніше брала участь у щорічній міжнародній виставці Kyiv Photo Week».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00