Інквізиція на перекурі
  5 Квітня 2021

  Інквізиція на перекурі


  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У березні відзначився київський фотограф Герман Крігер.

  «Я зробив цю світлину 20 березня 2021 року під час акції протесту під Офісом Президента України до дня народження громадського активіста Сергія Стерненка, засудженого місяцем раніше до семирічного ув’язнення — нібито за викрадення людини. 

  На українських протестних акціях завжди багато креативу, переважно у площині плакатної творчості. Але цього разу пара на фото підійшла до вираження власної громадянської позиції серйозно — плакати на хрестах, яскраві тематичні костюми. Навіть перекурити зупинилися біля співзвучного їхньому протестові напису на стіні житлового будинку біля ОПУ». 


  Дивіться також:

  Захистити Стерненка

  Справедливого розгляду справи активістам доводиться вимагати протестами — фоторепортаж Олександра Хоменка

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00