Гнів природи
  9 Липня 2021

  Гнів природи

  Два тижні тому Львів сколихнула особлива негода — потужний буревій, який тривав близько години. У раптом охопленому темрявою місті шквальний вітер і сильна злива призвели до чималих руйнівних наслідків, які продовжують ліквідувати й дотепер. Повалені дерева пошкодили десятки автівок, вулиці і дороги всіяні цеглою, шматами зірваних дахів, уламками декоративного оздоблення фасадів. Пошкоджені електромережі спричинили перебої зі світлом по всьому місту і надовго зупинили електротранспорт. Схожа ситуація була протягом наступних кількох днів у більшості регіонів країни.

  Аномальну спеку, що властива Україні з 2017 року, вважають основною причиною нестабільної та небезпечної погоди. У 2020 році в нашій країні зафіксували найсухіший період від 1946 року. Підвищення температури на всій планеті не може минути для нас безслідно. Посушлива погода впливає на рівень води у річках і, відповідно, на кількість опадів. Все частіше в Україну приходить повітря із субтропічних і тропічних широт, нетипове для звичного нам помірного клімату. Глобальні зміни, що відбуваються у світі, цього літа знову далися взнаки кожному українцеві. 

  Авторка світлини — Тетяна Буняк, українська фотографиня зі Львова, фіналістка численних міжнародних фестивалів. Публікувалась у виданнях The Village Україна, Bird In Flight, 500 Street Photo, Lviv.com, Little Box Collective, Untitled.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00