Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Формула хаосу
    7 Грудня 2021

    Формула хаосу

    Фото українського фотографа Сергія Нужненка, що знімає для української редакції «Радіо Свобода», єдине від України потрапило до підбірки найкращих світлин 2021 року агенції Reuters. Сергій зняв протест під Офісом Президента України проти підписання так званої формули Штайнмаєра —методу врегулювання війни на сході України, запропонованого німецьким політиком Франком-Вальтером Штайнмаєром. Формула передбачає припинення вогню, розведення військ на окупованих Росією територіях, амністію проросійських бойовиків, проведення в ОРДЛО місцевих виборів під егідою ОБСЄ, а після того — впровадження там постійного «особливого режиму місцевого самоврядування».

    14 серпня цього року близько тисячі українців прийшли під ОПУ, аби вчергове виступити проти контроверсійної пропозиції Штайнмаєра. У протесті здебільшого взяли участь представники «Нацкорпусу», «Азову», організацій «Основи майбутнього» (колишня С14) та «Традиції і порядок». До акції приєднався і «Білоруський дім в Україні». Мітингувальники також висловили протест проти відновлення подачі води в окупований Крим і переслідувань Президентом «Азовського руху». У поліцію, яка не допускала їх на територію ОПУ без перевірки на вміст небезпечних предметів, протестувальники під вигуки «Зелю геть!» жбурляли фаєри, димові шашки та навіть шини.

    «Для мене це була стандартна робота — добре зняти, не отримавши при цьому по голові. У такі моменти бачиш лише картинку перед собою, не зважаючи на те, що відбувається навколо», — розповів фотограф.  

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00