Дитина райдужного Сєверодонецька
  17 Квітня 2019

  Дитина райдужного Сєверодонецька

  Оксана Парафенюк ― українська фотографиня, чиї роботи публікували Washington Post, NBC, Women Photograph, Newsweek та інші. Восени 2017 року вона працювала над проектом про дітей з особливими освітніми потребами ― і сфотографувала Тимура.

  «Тимур Долженко на фото усміхається ― у нього заняття з сенсорної інтеграції в центрі “Діти Райдуги” в Сєверодонецьку. У хлопчика тяжка форма аутизму. Під час заняття його настрій блискавично змінювався ― від сміху до гніву, від істерики до розпачу. Але Анастасія Нехлюдова давала з усім раду.

  Анастасія ― сімейна лікарка. У її восьмирічного сина Олега виявили синдром Дауна, тож вона перекваліфікувалася на терапевта фізичної реабілітації та лікувальної фізкультури. Спершу допомагала синові, а потім ― відкрила центр “Діти Райдуги”.

  Кількість дітей із розладами аутистичного спектра в Україні зростає щороку, але фахівців, які володіли б сучасними методиками роботи з такими дітьми, все ще бракує». 

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00