Два світи
  9 Травня 2019

  Два світи

  Сергій Нужненко ― фотограф української редакції «Радіо Свобода». Фотографував вулиці Києва 9 травня 2016 року, коли у столиці зійшлися два різні виміри війни та миру.

  «Ця фотографія для мене ― “український символізм війни“. Вранці у Києві відбулась акція “Бессмертный полк”. Цей рух започаткували в Росії як вшанування учасників війни, але насправді його використовують у російській машині пропаганди. Під лозунгом “Фашизм не пройдёт” вони говорять про війну на Донбасі й анексію Криму. Це завуальована, точніше, закамуфльована, пропаганда “русской весны”.

  Уже по обіді на території Національного музею історії України у Другій світовій війні люди покладали квіти до гранітних стел міст-героїв. Я просто чекав напроти стели “Москва”. Через якийсь час поруч сів зморений український силовик, запалив цигарку.

  За 700 км на схід і далі тривала війна».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00