Дотик
  8 Грудня 2021

  Дотик

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» об’єднує фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця модератори групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У листопаді відзначили львівську фотографку Адріану Довгу.

  «Того звиклого ранку, дорогою у басейн, я раптом опинилась у неймовірно густому тумані. Залишила торбу з плавальним приладдям у машині і негайно подалась у мандри. Так буває щоразу, коли мене раптово накриває якась “нестримна краса”: туман, густий сніг, вкриті кригою дерева. Тоді я йду без будь-якого плану і маршруту — куди заведуть ноги та інтуїція.

  Зізнаюся, частенько мої мандри заводять мене до Стрийського парку. Так трапилось і того ранку. На одній з алей мою увагу привернула літня жінка, що сиділа на лавці. Вона чомусь змусила мене зупинитись і спостерігати. Аж раптом до неї підійшов так само вже немолодий чоловік, який перед тим закінчив пробіжку. Їхня “зустріч” зворушила мене тим, як старші люди не бояться виявляти власні почуття — у проникливому погляді, теплій усмішці, тендітному дотику… Чи довго вони разом, а чи знайомі віднедавна, нам не дізнатись».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00