До пекла вірус!
  20 Травня 2020

  До пекла вірус!

  Кожен вихід на вулицю сьогодні супроводжується вдяганням захисних масок. Годі й порахувати, скільки кожен із нас їх викинув від початку карантину. Ці відходи небезпечні не лише для людей, але і для довкілля — адже період розкладання одноразової медичної маски становить близько ста років. 

  Минулого тижня у Києві почали встановлювати контейнери для використаних масок і рукавичок. Потім медичне сміття спалюють у два етапи разом із контейнерами у спеціальній печі: основну масу — за температури +750 °C, а рештки — за +1200 °C. Відходи знищуються майже повністю, а утворені при згорянні гази пропускають через систему очищення. 

  Представники КМДА уточнюють, що спалювати використані маски й рукавички важливо з двох причин: аби вони не стали сміттєвою проблемою Києва і щоби знищити віруси та бактерії, які можуть на них залишатися, потенційно загрожуючи людям.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00