Діти дикого степу

  Діти дикого степу

  Сергій Коровайний — український фотограф, що знімає для Радіо Свобода, The Gate Agency, продюсер New Cave Media. Влітку 2016 року під час експедиції Ukraїner він знімав Приазов’я — регіон, де море і земля є головними ресурсами заробітку.

  «Ми з командою знімали історію про фермера Юрія, який обробляє поля поблизу фактично покинутого села Перекоп — там лишилося не більше як 20 мешканців. Це село на кордоні Херсонської та Запорізької областей. Дивні там місця: кілометри степу, що сходяться до моря, — і жодної живої душі навколо. Дикий степ. 

  Юрій показував нам пляж, де часто бував у дитинтсві. Там ми зустріли двох братів, що бавилися біля моря на порожньому узбережжі, оточеному таким самим безлюдним степом. Хлопці розповіли, що їхні батьки охороняють один із закинутих пансіонатів біля моря, тож вони в цих місцях почуваються як удома. Цей портрет передає відчуття літнього степового вечора і самотність цих дітей, яку вони, мабуть, ще й самі не здатні усвідомити».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00