Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Діксон. Межі криги
    19 Листопада 2019

    Діксон. Межі криги

    Урс Маннхарт

    «Якщо не рахувати випадків, коли тим, хто затримався на вулиці, доводиться ампутувати відморожену руку, ніс чи ноги, життя у поселенні тече так само розмірено, як і за соціалізму, коли щосили дбали про тих, кому надто важко працювати. Тож поки держслужбовець Льоша — його батька з’їв білий ведмідь, його брат потонув у океані, а його печінка день у день творить чудеса — не поспішає змінювати гальмівні колодки державному уазику в державній автомайстерні, решта мешканців цього переохолодженого селища, яке нагадує підводний човен, теж не боїться скінчити робочі будні у стані крайнього виснаження».

    Швейцарський журналіст і письменник Урс Маннхарт — автор кількох романів, один із яких, «Рись», став бестселером. Беат Швайцер — відомий фотограф, який працював для відомих видань — від The Guardian і до Die Zeit. Обидва зібралися і поїхали до Діксона — найпівнічнішого поселення в Росії та одного з найвіддаленіших та найважкодоступніших у світі: сімсот кілометрів безлісої, вкритої снігом і кригою тундри відділяють його від сусіднього селища.

    Російське видання Colta.ru опублікувало найкращі історії швейцарського журналу «Репортажен» (Reportagen), знаного за свої високоякісні журналістські розслідування. Читайте блискучий репортаж Урса Маннхарта у перекладі російською за посиланням.

    Фото — Беат Швайцер

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00