Дебати
  20 Квітня 2019

  Дебати

  За день до другого туру виборів шостого Президента незалежної України у Києві відбулись дебати кандидатів — чинного глави держави Петра Порошенка та шоумена Володимира Зеленського. Вперше в історії країни передвиборчі дебати відбувались на стадіоні.

  Історична подія зібрала на спортивній арені НСК «Олімпійський» понад 20 тисяч глядачів. Сектори стадіону розділили для прибічників обох канидатів: Петра Порошенка (на фото ліворуч) та Володимира Зеленського (на фото праворуч). За задумом організаторів, кандидати повинні були говорити кожен зі своєї сцени. Однак із початком дебатів, Петро Порошенко перейшов на сцену до Володимира Зеленського — зрештою вони спілкувалися, стоячи поряд.

  Президент України є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності України. Його повноваження покладають на Президента обов’язок приймати рішення та виконувати дії, спрямовані на захист і зміцнення державного суверенітету, збереження цілісності та недоторканності території України у межах існуючих кордонів.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00