![#CovidUA #CovidUA](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/MPAL2038_2000px.jpg)
#CovidUA
Вулична фотографія — особливий жанр, де використовують техніку «чесної фотографії»: фотографи фіксують події та емоції такими, які вони є, без постановки і художніх ефектів. Зображуючи людей у громадських місцях і звичних ситуаціях, вони разом із тим шукають у кожному кадрі особливу атмосферу та естетику. Два місяці карантину не зупинили вуличну фотографію, а лише додали нових візуальних образів. Напівпорожні полиці супермаркетів, черги у магазини, загороджувальна стрічка у громадських місцях, безлюдні вулиці, маски й рукавички, дезінфекція — все це наша нинішня реальність.
Відзняті у цей період фотографії збирались у фейсбук-спільноті під окремим хештегом #covidua. Разом із групою «Українська вулична фотографія» редакція Reporters вирішила об’єднати найкращі роботи в однойменну серію. Сподіваємося, кожен із нас зможе знайти у цих знімках частину власних переживань та спогадів цього часу.
Фото: Михайло Палінчак, Київ, березень Фото: Михайло Палінчак, Київ, березень Фото: Михайло Палінчак, Київ, березень
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/MPAL2184_2000px-1620x1080.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/image1.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/100376627_3207501972614016_7672997037519929344_o.jpg)
Фото: Юлія Овсяннікова, Київ, квітень Фото: Тарас Бичко, Львів, березень
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/91025840_3082534328423976_2418204653666697216_o.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/92428873_10213653163722168_5416248674185379840_o-1.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/98186867_1537803053044997_4003551991144906752_o.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/DSC04913.jpg)
Фото: Сергій Рістенко, Київ, квітень Фото: Денис Перепеленко, Київ, квітень
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/91159349_2928105480574524_2248077245270720512_o.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/84547222_229362768117196_6111729056229621760_o.jpg)
Фото: Євгенія Ніколенко, Одеса, квітень
Фото: Євгенія Ніколенко, Одеса, квітень
Фото: Єлизавета Букреєва, Київ, квітень Фото: Єлизавета Букреєва, Київ, квітень
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/96507489_2974730962595360_1216577859145957376_o.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/IMG_9874.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/92133212_2967617589965990_9059498818101313536_o.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/91065111_2914648875253518_1887601189873254400_o.jpg)
Фото: Paul Alabama, Львів, травень Фото: Яна Сідач, Львів, травень
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/96157926_10220135448270248_2480458585419546624_o.jpg)
Фото: Назар Коровай, Львів, травень Фото: Михайло Палінчак, Київ, березень Фото: Вікторія Лихольот, Харків, квітень
Фото: Єлизавета Букреєва, Київ, квітень Фото: Вікторія Лихольот, Харків, травень
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/93973389_10158448123131672_2785644006397181952_o.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/1500.jpg)
Фото: Володимир Полиняк, Тернопіль, березень Фото: Ольга Зарицька, Київ, березень
Фото: Михайло Палінчак, травень
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2020/05/98083601_2791326674330249_7813574950660341760_o.jpg)
Дочитали до кінця! Що далі?
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.