#CovidUA
  26 Травня 2020

  #CovidUA

  Вулична фотографія — особливий жанр, де використовують техніку «чесної фотографії»: фотографи фіксують події та емоції такими, які вони є, без постановки і художніх ефектів. Зображуючи людей у громадських місцях і звичних ситуаціях, вони разом із тим шукають у кожному кадрі особливу атмосферу та естетику. Два місяці карантину не зупинили вуличну фотографію, а лише додали нових візуальних образів. Напівпорожні полиці супермаркетів, черги у магазини, загороджувальна стрічка у громадських місцях, безлюдні вулиці, маски й рукавички, дезінфекція — все це наша нинішня реальність.

  Відзняті у цей період фотографії збирались у фейсбук-спільноті під окремим хештегом #covidua. Разом із групою «Українська вулична фотографія» редакція Reporters вирішила об’єднати найкращі роботи в однойменну серію. Сподіваємося, кожен із нас зможе знайти у цих знімках частину власних переживань та спогадів цього часу.

  Фото: Михайло Палінчак, Київ, березень
  Фото: Наталія Сова, Київ, березень
  Фото: Михайло Кулик, Львів, квітень
   
  Фото: Сергій Гудак, Ужгород, березень
  Фото: Ігор Єфімов, Черкаси, березень
  Фото: Марина Момот, Київ, травень
  Фото: Ксенія Петровська, Київ, березень
  Фото: Володимир Полиняк, Тернопіль, березень
  Фото: Юрій Тюрін, Одеса, березень
  Фото: Адріана Довга, Львів, травень
  Фото: Ярослав Жарковський, Кам’янець-Подільський, квітень
  Фото: Юлія Овсяннікова, Київ, квітень
  Фото: Володимир Полиняк, Тернопіль, березень
  Фото: Taya Holiy, Київ, березень
  Фото: Соломія Крацило, Львів, квітень
  Фото: Артем Тульчинський, Нікополь, квітень
  Фото: Микола Тімченко (Газета “День”), Київ, травень
  Фото #covidua

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00