Чунга-Чанга

  Чунга-Чанга

  «У мене особливе ставлення до Гідропарку. Не зовсім любов, а радше живе зацікавлення місцем, де можна у концентрованому вигляді побачити весь Київ. На вільному від житлової забудови острові збираються ледь не усі прошарки населення столиці. Припарковані попід дешевими генделиками “Мерседеси”, на лавках — мами з немовлятами поруч із обшарпаними алкоголіками. Худий дивак бігає пляжем, волаючи комусь у старий кнопковий телефон: “Тепер я не хочу жити без тебе”! Купа вражень за якусь годину.

  Улітку тут тісно й незатишно від натовпу, узимку — порожньо і сумно. Втім, Гідропарк завжди залишає по собі якісь емоції. Літати коптером було трохи лячно, адже над островом постійно низько кружляють екскурсійні вертольоти — нова розвага для киян і туристів. Я майже впевнений, що у сонячні липневі вихідні усі великі пляжі Гідропарку виглядають приблизно так, як на цій світлині».

  Автор фото — Олександр Хоменко, український фотокореспондент і фоторедактор видань Ukraїner і depo.ua. Знімає документальні проєкти з 2015 року. Окрім багатьох українських видань, публікувався у The Guardian, Wall Street Journal, The Daily Signal, Deutsche Welle тощо.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00