Ніколи знову

  Ніколи знову

  «Батьківщина-Мати» — монументальна скульптура, що з 1981 року височіє над правим берегом Дніпра у Києві, — стала центральною фігурою фотосерії українського фотографа Володимира Шуваєва. Пам’ятка є найвищою монументальною скульптурою в Європі. Розташована на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

  Відкритий у радянський час пам’ятник замислювали як символ перемоги, проте до вжитку швидко увійшла назва «Батьківщина-Мати». Кілька років тому у процесі декомунізації були озвучені плани зняти радянський герб із пам’ятника, але наразі ця ідея не втілена.  

  Володимир Шуваєв — фотожурналіст і комерційний фотограф із Києва. Співпрацює зі структурою ООН в Україні, міжнародними гуманітарними місіями, культурними фондами та агенціями новин, публікувався у виданнях: Time, The New York Times, The Washington Post, The Guardian, Le Monde, De  Volkskrant і багатьох інших. Фотографії Володимира увійшли до топ-100 агентства France-Presse за 2014 рік.

  Батьківщина-Мати у жовтому небі
  Батьківщина-Мати у серії фото
  Батьківщина-Мати у серії Володимира Шуваєва
  Батьківщина-Мати

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00