Байден у Києві
  20 Лютого 2023

  Байден у Києві

  Вранці 20 лютого президент США Джо Байден прибув до Києва з неанонсованим візитом. Разом з українськими політиками у День Героїв Небесної Сотні і напередодні річниці повномасштабного вторгнення Байден вшанував памʼять загиблих українських воїнів біля стіни пам’яті Михайлівського собору. 

  Під час візиту американський президент анонсував новий пакет військової допомоги від США включно з артилерійськими боєприпасами, системами для ураження бронетехніки та радіолокаційними системам, а також додаткові санкції для Росії. 

  «Результати сьогоднішньої зустрічі матимуть відображення на полі бою», — заявив президент України Володимир Зеленський. 

  Це перший візит американського президента до України від початку його каденції. Байден прокоментував, що цей візит є критично важливим, аби ніхто не мав сумнівів, що Штати продовжують підтримувати український народ у цій війні. 

  «Рік потому Київ стоїть. І Україна стоїть. Демократія стоїть. Американці стоять з вами, і світ стоїть з вами», — сказав він.

  Фото: Офіс Президента України

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00