![Байден у Києві Байден у Києві](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/25d1bf7277deba583fc3291b0c7527e5_1676894559.jpeg)
Байден у Києві
Вранці 20 лютого президент США Джо Байден прибув до Києва з неанонсованим візитом. Разом з українськими політиками у День Героїв Небесної Сотні і напередодні річниці повномасштабного вторгнення Байден вшанував памʼять загиблих українських воїнів біля стіни пам’яті Михайлівського собору.
Під час візиту американський президент анонсував новий пакет військової допомоги від США включно з артилерійськими боєприпасами, системами для ураження бронетехніки та радіолокаційними системам, а також додаткові санкції для Росії.
«Результати сьогоднішньої зустрічі матимуть відображення на полі бою», — заявив президент України Володимир Зеленський.
Це перший візит американського президента до України від початку його каденції. Байден прокоментував, що цей візит є критично важливим, аби ніхто не мав сумнівів, що Штати продовжують підтримувати український народ у цій війні.
«Рік потому Київ стоїть. І Україна стоїть. Демократія стоїть. Американці стоять з вами, і світ стоїть з вами», — сказав він.
Фото: Офіс Президента України
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/104ae037e140d23ae3e3d060d58a1d31_1676889018.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/Zelensky2.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/105e2e42e2eb05fb07deac5826407a34_1676889016.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/fb2bab43fb96697646a97c07b6d090e3_1676887596.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/497419e1ee53509722f1c12e086749b1_1676887598.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/ebade47c212d30cc4dd6be2ac875cc6c_1676887600.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/d46e8dcb484173b50963d1d97c955292_1676887600.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/0bf13ce3e4ef1a183e5a381f0ca12197_1676889019.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/955268b40b01dc7994a729da76e33c1c_1676894557.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/e464d03fa937b53db808252e55e02df9_1676894557.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/b8d1f5f0a1f27f76c2e122f21db5078d_1676889018.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/0f2feeadc6e1facc45b2643de246ef62_1676894551.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/9f46b824f736760fab7410bee1d4d153_1676894551.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/c6306cc82b04fbd5da8b26a389101410_1676894553.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/ddcfa7b92e3d05e162f20ce330811477_1676894553.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/709da21c8afa2e86b81375ca4b383d63_1676894559.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2023/02/a3dc0d5b51ca52714346142ab5e78b96_1676894561.jpeg)
Дочитали до кінця! Що далі?
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.