«Азов — сталь!»

  «Азов — сталь!»

  Близько сотні людей вийшли сьогодні на Майдан незалежності у столиці, аби змусити Україну і світ якнайшвидше знайти вирішення для деблокування Маріуполя. До акції долучилися дружини і сімʼї військових, а також іноземці. Мітинг зняв документальний фотограф Сергій Коровайний.

  Ситуація у Маріуполі не покращується. Сьогодні відбулась планова евакуація людей з міста, та з 14 автобусів на підконтрольну Україні територію доїхали всього три, доля решти людей наразі невідома. Це не вперше, коли колона евакуйованих не дістається місця призначення. Крім того, просто зараз окупанти намагаються штурмувати завод «Азовсталь», в укритті якого, за даними ООН, перебуває близько тисячі мирних жителів. Перед цим російська авіація бомбила комбінат. 

  Загальна кількість загиблих в окупованому місті за даними міської влади сягає понад 20 тисяч людей, точна кількість невідома.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00