Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    «Наша традиція — це свобода»
    24 Червня 2019

    «Наша традиція — це свобода»

    Таким стало головне гасло цьогорічного Маршу рівності у Києві. У неділю, 23 червня, понад 8 тисяч людей пройшлися центром столиці на підтримку рівності прав для лесбійок, геїв, бісексуальних і трансгендерних людей та інтерсексуалів (ЛГБТІ).

    Серед тих, хто крокував від станції метро «Театральна» до перехрестя вулиці Володимирської та бульвару Тараса Шевченка, були люди бізнесу і люди влади, митці і мисткині, батьки та матері ЛГБТІ-дітей.  Участь у Прайді цього року взяла також колона військових та волонтерів — їх було понад 30. У руках тримали щити із написами «Доблесть не залежить від гендеру» та «Хоробрість не залежить від орієнтації».

    До Маршу долучилися кілька українських нардепів та громадських діячів і діячок, а також депутатка Європарламенту Ребекка Гармс, посол Канади в Україні Роман Ващук.

    Прайд тривав близько години. У певний момент до колони намагалися увірватися противники Маршу. Учасників охороняла велика кількість правоохоронців. Зрештою, поліція затримала 9 осіб, які готували провокації.

    Марш рівності є фінальною подією низки заходів КиївПрайду-2019, які тривали в Україні від 16 червня. Організатори щороку докладають зусиль, аби подолати дискримінацію стосовно ЛГБТІ-спільноти і зруйнувати міфи про таких людей.

    За фотографії з дрона дякуємо співзасновнику The Gate Agency Григорію Веприку.

    [Матеріал опублікований за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Погляди авторів не обов‘язково збігаються з офіційною позицією уряду Норвегії.]

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00