Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters
Повномасштабне вторгнення Росії в Україну триває рівно місяць. Від світанку 24 лютого, коли країна прокинулась від вибухів та новин про початок великої війни, ворог намагається зламати наш дух, вбиваючи мирних мешканців і знищуючи наші міста. Та українці героїчно чинять опір.
За цей час Збройні Сили України глибоко під землею поховали міф про одну з найсильніших армій світу. Ми міцно тримаємо оборону у Маріуполі, Харкові, Чернігові, Києві, Миколаєві, на Донеччині та Луганщині. Знищили понад 15 тисяч рашистів. Дев’ять разів відбили наступ на Чорнобаївку. Звільнили від окупантів Чугуїв, Макарів та Щастя. Разом з усім світом зібрали 12,7 мільярда гривень для української армії на спецрахунок Нацбанку та 2,3 мільярда для фонду Повернись живим.
Домоглися того, що Росія отримала понад 6300 санкцій і стала першою у світі за кількістю обмежень. Вивезли евакуаційними потягами 2,75 мільйона людей з гарячих точок. Отримали заявки від 40 тисяч іноземців з бажанням захищати Україну, з яких частина вже тут. Збили понад 200 одиниць техніки у небі та розтрощили більш як 500 танків, підсумовує наш новинний проєкт NZL.
Українці борються за свою країну та її незалежність на багатьох фронтах: перш за все — на військовому та волонтерському, але також і на інформаційному. Українські фотографи документують злочини Росії, аби світ бачив правду. Ми зібрали добірку світлин за перші 29 днів великої війни, яка насправді почалася ще навесні 2014-го.
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.