Вітер
  8 Липня 2021

  Вітер

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У червні відзначився фотограф Міша Кулик зі Львова.

  «Минулого травня ми з дівчиною гостювали в її батьків у Костополі. Маючи багато вільного часу, просто мандрували містом і околицями. Якось надвечір нас застала величезна злива. Вирішили перечекати її в машині, а вже потім їхати додому. 

  Втім, після зливи почало відбуватися щось казкове. Густі хмари все ще заповняли небокрай, водночас від обрію полилося яскраве світло. Нам закортілося повернутися на кілька хвилин до річки. Моя плівка вже скінчилася, та я й не планував нічого знімати, але в останній момент все ж попросив дівчину, аби захопила свою камеру, бо в неї залишалося пару кадрів. Біля річки здійнявся сильний вітер, і брижі малювали особливий візерунок на воді. А попід річкою місцевий чолов’яга, кинувши свого велосипеда, руками вибирав кролям найм’якшу траву. Зробивши кадр, я відчув, що все склалося. Цікавий досвід отримав візуальну форму. Дуже тішуся таким моментам — вони трапляються нечасто».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00