Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Вакцинуються всі

    Вакцинуються всі

    Біля входу на стадіон «Львів Арена», де нині працює львівський Центр вакцинації, вишикувалася черга з охочих щепитися від коронавірусу. Наприкінці липня в Україні стартував п’ятий етап вакцинації від COVID-19. Тепер від інфекційної хвороби, яка за півтора роки забрала майже 4,2 мільйонів життів по всьому світі, вакцинують всіх охочих, незалежно від віку, професії та наявності супутніх захворювань. 

    Весною 2021 року, коли стартувала національна кампанія вакцинації, в Україну спочатку завезли індійську вакцину Covishield компанії AstraZeneca. Нею, найперше, щепили людей похилого віку, лікарів та військових. Згодом вакцинувати почали також освітян, священнослужителів, людей із супутніми захворюваннями, весь силовий блок, держслужбовців і тих, хто задіяний у критичній інфраструктурі. Разом із цим розширився й перелік препаратів — українцям стали доступні корейська вакцина AstraZeneca-SKBio, китайська CoronaVac та американська Pfizer (Comirnaty). 

    Відколи стартувала масова кампанія вакцинації, охочим в Україні також роблять щеплення вакциною Moderna, що була розроблена американським Національним інститутом алергії та інфекційних захворювань, і з якої у грудні 2020-го почалася імунізація від COVID-19 у США. Moderna, як і препарат компанії Pfizer, є так званою РНК-вакциною, що несе частину генетичного коду коронавірусу, «змушуючи» імунітет людини самостійно виробляти антигени. На відміну від китайської CoronaVac, якою також імунізують всіх охочих, Moderna вже схвалена не тільки ВООЗом, а й Євросоюзом. Відтак, щеплені цим препаратом, за умови наявності паспорту вакцинації, зможуть без ПЛР-тестів літати у ряд європейських країн. 

    Автор фото Володимир Гольчук, український графічний дизайнер 3D-графіки. Фотографією займається як хобі, знімає у жанрах вуличної та документальної фотографії.

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00