Сама винувата
  17 Січня 2022

  Сама винувата

  Півроку тому Оля [ім’я змінене з міркувань безпеки — R.] заявила до поліції про зґвалтування. Вона розповіла, що на шкільному випускному її зґвалтував учитель хореографії. Але дівчині ніхто не повірив. У процесі слідства Оля неодноразово відчувала презирство і тиск з боку вчителів і навіть однокласників. Полісмени навіть порадили вчорашній школярці вийти заміж за хореографа. Розслідування триває шість місяців, а чоловіку, на якого вказала дівчина, навіть не оголосили підозри.

  Історію про те, як наше суспільство знецінює подібні випадки та стигматизує жертв сексуального насильства, розповіли наші колеги з медіапроєкту Inker, що спеціалізується на графічній журналістиці. Через комікси вони розповідають про порушення прав людини  та соціальні проблеми для молодої аудиторії у країнах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

  Комікс від видання Inker

  Більше коміксів на соціально-важливі теми шукайте на сторінці Inker в Instagram

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00