Пласти уяви
  4 Лютого 2021

  Пласти уяви

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У січні відзначився фотограф з Івано-Франківська Віталій Карась. 

  «За прогнозами, для січня то мав бути аномально теплий день. Обіцяли +10, і десь так воно й було — дивина для середини зими. Я вирішив поїхати за місто, погуляти на природі. Під Франківськом є популярне місце, куди місцеві їздять відпочивати, — Вовчинецькі гори. Втім, того дня там майже нікого не було. Прогулюючись берегом Бистриці-Надвірнянської, я не очікував зняти щось цікаве, навіть камеру здебільшого не діставав з кишені.

  Вже повертаючись вздовж берега назад, я помітив чіткі смуги землі, льоду і води, в якій відбивалося небо. Заповнюючи кадр, вони вишикувалися у єдину площину, водночас додаючи об’єму. Рутинно зробивши декілька фото, я пішов собі далі. І лише вдома, переглядаючи на камері відзняте, помітив, яку цікаву ілюзію можна побачити на цій світлині».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00